درباره بانک صدای گویندگان

بانک صدا یک ایده تکامل یافته از ایده هایی است که تا بحال افراد زیادی سعی بر ایجاد آن نموده اند ، اما به دلایل مختلف مانند نداشتن تجربه و تحقیقات کافی ، زیر ساخت حرفه ای و دلایل مشابه آن نتیجه موفقی نداشته است .

با تحقیقاتی که ما نموده ایم جایگاه مشخصی برای دسترسی به صدا پیشگان وجود ندارد . هر گاه هر شخصی برای یک پروژه و یا هر جیزی که نیاز به یک صدای خاص داشته باشد نیاز به گوینده داشته باشد تنها راه رسیدن به نتیجه پرس و جو کردن از اطرافیان ، یا جستجو در فعالان این رشته است که در نهایت به چند گوینده محدود ختم خواهد شد .

این محدودیت چند پیامد منفی در بر داشت ، اول اینکه قدرت انتخاب به چند نفر محدود می شد و دوم اینکه با توجه به عدم وجود تعرفه مشخص، شخص مجبور به پرداخت هزینه های زیادی می شد ، ضمن اینکه برخی از این گویندگان بسیار پر کار بودند و  برخی دیگر که حتی استعداد بیشتر و صدای بهتری داشتند به علت ناشناس بودن سفارشات کمتری داشتند .

*** با برسی تمام جوانب و برگزاری جلسات مختلف و بهره مندی از تجربیات هر دو گروه (مشتریان و گویندگان) سامانه آنلاین بانک صدای گویندگان را تاسیس نمودیم .

در این سایت تمام گویندگان می توانند با عضویت در سایت به عنوان گوینده و ارائه نمونه کار پس از اخذ تائیدیه از تیم داوران که متشکل ار گویندگان مطرح و پیشکسوت این عرصه می باشند در لیست گویندگان سایت قرار گیرند .

کلیه مراحل سفارش در این وب سایت بصورت آنلاین صورت می پذیرد .

یعنی فرد صداهای گویندگان را بسته به نوع نیاز خود فیلتر می کند و انتخاب می کند ، سپس در صفحه سفارش متن مورد نظر خود را وارد می نماید ، سیستم بصورت خودکار هزینه را اعلام می نماید ، سپس با پرداخت هزینه ، سفارش در مرحله اجراء قرار می گیرد ، معمولاً نهایت زمان تحویل پروژه ها بین 24 تا 48 ساعت می باشد .
سفارشات فورس با تماس تلفنی و هماهنگی امکانپذیر خواهد بود .

موسس بانک صدای گویندگان مهندس مسعود محقق مدیر مسئول مجموعه  اوج هنر می باشد که از سال 1393 این فعالیت را به سبد خدمات مجموعه خود افزود .

مجوز ها :