درباره بانک صدای گویندگان

بانک صدا چیست ؟

تا به امروز اگر کسی به گوینده نیاز داشت ، دسترسی آسانی به گویندگان وجود نداشت و معمولاً  چنانچه هم این دسترسی وجود داشت ، به تعداد محدودی از گویندگان ختم می شد.از طرفی فقط افراد خاصی شناخته می شدند ، و چه بسیاری از گویندگان با استعداد و خوش صدا در سراسر دنیا  وجود دارند ، که به دلیل ناشناس  بودن و یا نداشتن امکانات کافی ، دسترسی به آنها امکانپذیر نبود .
وب سایت بانک صدا ، دسترسی آسان و بدون مرز و  امکان سفارش آنلاین به گویندگان را برای کسانی که به یک گوینده نیاز دارند ایجاد می کند و شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید سفارش خود را ثبت نمایید . همچنین تعداد گویندگان بانک صدا بصورت روزانه در حال افزایش می باشد .  

فعالیت بانک صدا :

بانک صدا خود هیچ محتوایی را تولید نمی کند، بلکه یک بستر ارتباطی بین سفارش دهنده و گوینده است که با امکانات حرفه ای به شما کمک می کند با کمترین هزینه سفارش خود را به گویندگان بانک صدا بسپارید و با خیال آسوده منتظر دریافت فایل پروژه باشید .

تیم پشتبانی بانک صدا ناظر بر انجام تمام فرایند سفارش تا تحویل پروژه خواهد بود و به شما این اطمینان را خواهد داد تا تجربه ای خوشایند از سفارش آنلاین خود داشته باشید

تاریخچه بانک صدا :

ایده بانک صدا از سال 1393 شکل گرفت و از شهریور 1394 شروع شد ، طی چند سال در حال تحقیق و توسعه در این زمینه بودیم ، و پس از تلاشهای بی پایان تیم برنامه نویسی در مرداد ماه 1397 اولین نسخه وب سایت بانک صدا شروع به کار نمود و از آنجایی که این اولین لازمه شروع فعالیت به عنوان یک سامانه آنلاین سفارش نریشن ، داشتن گویندگان حرفه ای بود ، شروع به جذب گوینده و ثبت نام از گویندگان نمودیم ، همزمان تیم توسعه شروع به بروز رسانی و افزودن امکانات جدید به سامانه نمود و نهایتاً در مهر ماه 1398 در اولین نمایشگاه بازاریابی و تبلیغات از نسخه آنلاین بانک صدای گویندگان رو نمایی کردیم .

راهبرد بانک صدا :

در دنیای دیجیتال پایان بی معناست ، و بانک صدا نیز به دنبال رشد و توسعه در راستای ایجاد اشتغال برای هنرمندان عرصه صدا در سراسر کشور عزیزمان ایران است ، و امید داریم بتوانیم یک مرجع رسمی برای صداپیشگان باشیم .

هیچ هفته ای نیست که یک امکان جدید به وب سایت ما افزوده نشود و در تلاشیم تمام نیازهای کاربران و گویندگان خود را  برآورده نماییم .

 

مجوز ها :

طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران هر فعالیت آنلاین غیر صنفی نیاز به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی می باشد ، که این نماد مشخص می نماید آن سوی این وب سایت یک شخص حقیقی یا حقوقی در صورت بوجود آمدن هر مساله ای به مراجع قانونی پاسخگو خواهد بود.

نماد های اعطایی به اشخاص بصورت یک ستاره و دو ستاره می باشد که بالاترین درجه اعطایی نماد دو ستاره می باشد، بانک صدای گویندگان نیز با نماد اعتماد دو ستاره امنیت تراکنش ها و سفارشات شما را تضمین می نماید .

همچنین فعالیت های این وب سایت تحت نظارت کانون آگهی و تبلیغات  اوج هنر اصفهان می باشد که این مجموعه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از سال 1393 می باشد .