سفارش گویندگی با صدای گوینده خوش صدا

سفارش گویندگی با صدای گوینده حرفه ای

آیا به دنبال یک گوینده حرفه ای هستید  ؟

آیا می خواهید مستقیم و بدون واسطه با گوینده در ارتباط باشید ؟

بانک صدای گویندگان یک مرجع کامل از گویندگان حرفه ای رادیو و تلوزیون کشور است که به شما کمک می کند با کمترین هزینه ممکن پروژه های صوتی خود را سفارش دهید .

در واقع استراژی بانک صدای گویندگان از ابتدا حذف واسطه ها و دلالی ها و پایان انحصار یک صداست .

شما بدون هیچ واسطه ای از طریق وب سایت بانک صدای گویندگان صداهای گوینده را می شونوید ، انتخاب می کنید و از طریق منوی سفارش متن خود را وارد می نمایید و سایت قیمت پروژه را بصورت آنلاین محاسبه می کند و در لحظه سفارش شما برای گوینده ارسال می شود . گوینده سفارش را بررسی می کند و برای آن یک زمان تحویل مشخص می کند ، زمان تحویل و همچنین کلیه مراحل از طریق پیامک برای شما ارسال می شود . و در نهایت پروژه توسط گوینده برروی سایت آپلود می گیرد و تنها از طریق پنل کاربری شما قابل دانلود خواهد بود . چنانچه پروژه توسط گوینده به طور صحیح انجام شده باشد ، هزینه به گوینده پرداخت می گردد. و در صورتی که در هنگام سفارس اطلاعات را به طور صحیح ارائه نموده باشید و گوینده در کار خود واژه ای را اشتباه بیان نموده باشد موظف است بصورت رایگان پروژه را باز خوانی نماید . در تمام مراحل چنانچه سوال یا مشکلی داشته باشید پشتیبانی سایت در کنار شماست .

به یاد داشته باشید ما سعی نموده ایم برای نریشن شما از سطوح مختلف در زمینه دوبله ، تیزر ، نریشن های تخصصی و ... برای سفارش شما گویندگان مختلف را شناسایی نماییم و از آنها برای همکاری با بانک صدای گویندگان دعوت نماییم .

 

صدا های گویندگان را بشنوید :

بسته به نیاز خود صداهای گویندگان را بشنوید و گوینده مورد نظر خود را انتخاب نمایید .

برای مشاهده و شنیدن نمونه صداهای گویندگان اینجا کلیک کنید