قیمت نریشن

قیمت نریشن

قیمت انجام نریشن و نحوه محاسبه آن

یکی از مسائلی که امروزه توسط گویندگان بسیار مورد اهمیت است نحوه محاسبه قیمت نریشن است  ، برخی از گویندگان مبنای محاسبه قیمت خود را بر اساس طول متن قرار می دهند ، به عنوان مثال هر صفحه A4 و برخی دیگر بر اساس مدت زمان پروژه مثلاً بر مبنای دقیقه ؛ اما اصولی ترین حالت مبنای محاسبه صفحه ای است ، چرا که در حالت محاسبه بر اساس زمان با سریع تر شدن و کند تر شدن ریتم خوانش متن مدت کاهش یا افزایش خواهد داشت . الیته محاسبه بر اساس صفحه نیز قواعد خاص خود را دارد ، چرا که در صورت کاهش سایز نوشته یا فواصل بین خطوط نیز تعداد صفحات کاهش خواهد داشت ، معمولاً نحوه محاسبه قیمت نریشن بر اساس یک صفحه A4 بدون تغییر در تنظیمات microsof Word و با فونت B nazanin سایز 16 محاسبه می گردد .

نحوه محاسبه قیمت نریشن در بانک صدای گویندگان

قیمت نریشن در بانک صدای گویندگان برا اساس طول متن و بر اساس تعرفه اعلام شده توسط گوینده بصورت خودکار محاسبه می گردد ، تعرفه گوینده را خود گوینده تعیین می کند بنابراین قیمت نریشن در بانک صدا تنوع بالایی دارد که همین امر کمک می کند بسته به نیاز خود و سطح بودجه خود بتوانید گوینده مورد نظر خود را بیابید .

 

 

 

 

کلمات کلیدی : قیمت نریشن,rdlj kvdak , قیمت گویندگی ، نحوه محاسبه قیمت نریشن , قیمت یک صفحه نریشن , قیمت نریشن با صدای گوینده مرد , قیمت نریشن با صدای گوینده زن

قیمت نریشن فارسی ، قیمت نریشن انگلیسی ، قیمت نریشن لاتین