سایت گویندگی

سایت گویندگی

بانک صدا اولین وب سایت گویندگی آنلاین

سایت گویندگی

امروزه سایتهای اینترنتی بسیاری از نیاز های روزانه شما را تامین می کنند . مثلاً قطعاً زمانی که قصد خرید یک تلفن هوشمند را داشته باشید احتمالاً به سایتهایی نظیر دیجی کالا ، ترب و ... مراجعه خواهید کرد ، چرا که با به دست آوردن اطلاعات کافی درباره محصول مورد نظر ، با اطمینان خاطر و آسودگی خرید خود را انجام خواهید داد.

و حالا شما در حال مشاهده اولین سایت رسمی گویندگی کشور "سامانه بانک صدای گویندگان هستید"

نحوه عملکرد سایت بانک صدا به این صورت است که شما به استفاده از فیلتر های موجود در صفحه اصلی این وب سایت می توانید گوینده های مرتبط با موضوع مورد نظر خود را مشاهده کنید ، و با شنیدن نمونه صدای اولیه و مشاهده و مقایسه قیمت ها ، گوینده مورد نظر خود را انتخاب کنید ، سپس می توانید نمونه کارهای بیشتری از گوینده را ببینید و بشنوید و در نهایت در صورتی که گوینده مورد نظر شما در دسترس باشد ، وارد قسمت ثبت سفارش شوید و اطلاعات مربوط به سفارش را وارد نمایید .

از مزایای این سایت گویندگی ، این است که شما قبل از اقدام به سفارش می توانید از هزینه تمام شده سفارش مطلع شوید و در صورتی که هزینه مورد تائید شما بود ، پرداخت را انجام دهید و سفارش نریشن خود را قطعی کنید

گویندگان بانک صدا بصورت روزانه در حال افزایش هستند و نکته جالب اینجاست که خدمات بانک صدا بدون مرز می باشد و شما می توانید سفارش نریشن به زبان انگلیسی و ترکی استانبولی و دیگر زبانها را از گویندگان بانک صدا بخواهید .

واحد پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به سوالات شما خواهد بود

02191015130