قوانین سایت

قوانین وب سایت بانک صدای گویندگان

قوانین وب سایت

تعاریف نقش های کاربری:

1 : وب سایت بانک صدا که از این پس بانک صدا نامیده می شود

2 : کاربرانی که قصد ثبت سفارش پروژه را دارند، از این پس سفارش دهنده نامیده می شوند

3 : کاربرانی که تحت عنوان گوینده جهت انجام سفارشات در سایت ثبت نام می نمایند، گوینده نامیده می شوند .

قوانین مربوط به سفارش دهندگان :

کلیه خدمات این وب سایت بصورت آنلاین ارائه می گردد و بانک صدا تضمین کننده انجام خدمات با کیفیت استاندارد می باشد .

تعهدات بانک صدا :

بانک صدا تمام تلاش خود را در راستای ارائه خدمات با کیفیت خواهد نمود .

بانک صدا تضمین می نماید که سفارش توسط گوینده طبق تمامی موارد مورد درخواست در هنگام ثبت سفارش توسط گوینده صورت پذیرد . و در صورت وجود مشکل از سمت گوینده سفارش بدون دریافت هزینه مجدداً ضبط گردد .

عودت موجودی کیف پول کاربری :

بانک صدا تضمین می نماید موجودی کیف پول کاربر را درصورت درخواست و اعلام شماره حساب ، در کوتاهترین زمان ممکن به حساب وی بازگرداند . مشروط بر آن که بیش از 3 ماه از شارژ نگذشته باشد و همچنین سال مالی پایان نیافته باشد. ضمناً موجودی حاصل از طرح های تشویقی و تخفیفی قابل عودت نخواهند بود .

تعهدات سفارش دهنده :

سفارش دهنده موظف است اطلاعات کاربری و اطلاعات تماس خود را در هنگام ثبت نام به درستی وارد نماید و چنانچه ورود اطلاعات نادرست در هنگام ثبت نام و هنگام ثبت سفارش موجب تاخیر یا تعلیق انجام سفارش گردید ، کلیه خسارات بر عهده سفارش دهنده خواهد بود .

سفارش دهنده موظف است اطلاعات ارائه شده درباره سفارش را در هنگام ثبت سفارش بطور کامل و صحیح ثبت نماید ، زیرا به عنوان مثال مشخص نمودن محل پخش پروژه مشخص کننده حداقل استاندارد کیفی جهت انجام پروژه می باشد .

هزینه انجام هر پروژه می بایست در هنگام ثبت سفارش بصورت آنلاین یا از طریق موجودی کیف پول پرداخت گردد و در صورت عدم پرداخت ، وضعیت سفارش در حالت معلق باقی خواهد ماند و برای گوینده ارسال نمی شود .

با توجه به هزینه بر بودن اجاره استودیو و حضور گوینده در استودیو ، سفارش دهنده ملزم به ارائه اطلاعات درست در هنگام سفارش می باشد و چنانچه متن باید با خوانش خاصی خوانده شود ، یک نمونه با موبایل ضبط نموده و در هنگام سفارش پیوست نماید .

قوانین کلی سفارشات :

اصلاحیه :

درخواست اصلاحیه به دلیل اشتباه گوینده :

چنانچه در انجام سفارش از سمت گوینده مشکلی وجود داشته باشد (مثلاً اشتباه در تلفظ یک واژه یا شماره تماس یا هر اطلاعاتی که کاربر در هنگام ثبت سفارش ارائه نموده باشد) سفارش یک بار بصورت رایگان اصلاح می گردد .

درخواست اصلاحیه به درخواست سفارش دهنده :

چنانچه پس از انجام سفارش توسط گوینده سفارش دهنده بخواهد در متن سفارش تغییری ایجاد نماید یا بخشی را اضافه نماید ، پس از در خواست اصلاحیه سفارش در وضعیت استعلام قیمت قرار می گیرد و پس از اعلام هزینه توسط گوینده و پرداخت توسط سفارش دهنده اصلاحیه انجام خواهد شد.

محدودیت زمانی درخواست اصلاحیه :

هر سفارش دارای محدودیت زمانی درخواست اصلاح می باشد که در پنل کاربری سفارش دهنده قابل مشاهده خواهد بود و همچنین از طریق پیامک به اطلاع سفارش دهنده خواهد رسید در صورتی که سفارش دهنده پس از پایان مهلت قانونی درخواست اصلاح بخواهد در سفارش تغییری ایجاد نماید باید آنرا در یک سفارش جدید ثبت نماید .

امکان لغو سفارش :
سفارش دهنده می تواند تا قبل از شروع پروژه توسط گوینده و دریافت پیامک زمان تحویل ، سفارش خود را از طریق پنل کاربری خود لغو نماید و هزینه سفارش به کیف پول وی عودت خواهد شد  .

ضمانت بازگشت هزینه :

بانک صدا ضمانت می نماید چنانچه پروژه ای به هر دلیلی از سمت گوینده لغو گردید کل هزینه را نهایتاً تا 7 روز کاری به سفارش دهنده عودت نماید .

جبران خسارت و شرایط فورس ماژور : 

روال انجام زمان بندی در تحویل سفارشات به این گونه می باشد که گوینده به محض دریافت سفارش تاریخ تحویل را در سفارش ثبت می نماید .

اعلام تاخیر در انجام سفارش: 

در صورت تاخیر در انجام پروژه،  سفارش دهنده می تواند از طریق سفارش خود اعلام تاخیر نماید ، در این حالت سفارش توسط واحد نظارت بانک صدا پیگیری خواهد شد تا در کوتاهترین زمان ممکن مشکل برطرف گردد . لازم به ذکر است با توجه به ارائه آموزشهای لازم به گویندگان معمولاً زمانبدی برای تحویل ها دقیق خواهد بود ، مگر در وقوع شرایط اضطراری مانند زلزله ، مشکلات اینترنت ، و هر مشکلی که در جامعه موجب رکود کلی گردد .

قوانین کشور مبداء: 

با توجه به فعالیت بانک صدا در ایران و احتمال سفارش پروژه برای افرادی با موقعیت مکانی غیر از ایران ، قوانین حاکم همان قوانین کشور ایران و استان تهران می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل قوانین این کشور حکم فرما خواهد بود .

سفارشات غیر قابل انجام :

کلیه سفارشات این مجموعه تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و سفارشاتی که خارج از قوانین کشور باشد (توهین به مقدسات و یا ادیان و یا حاوی مطالب نژاد پرستانه ، تبلیغات غیر مجاز ، تبلیغات نوشیدنی های الکلی و ...) باشد غیر قابل انجام می باشد و سفارش لغو خواهد شد .

حریم خصوصی و رازداری :

کلیه اطلاعات شامل اطلاعات کاربری ، متون و ایده های که ممکن است در متن سفارشات باشد محرمانه تلقی می گردد و بانک صدا متعهد می گردد آنها را در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار ندهد .

قوانین مربوط به گویندگان :

قوانین کلی مربوط به گویندگان همان قوانینی است که در فرم شرایط همکاری با گویندگان وجود دارد .