قوانین سایت

قوانین وب سایت بانک صدای گویندگان

قوانین وب سایت

تعاریف نقش های کاربری:

1 : وب سایت بانک صدا که از این پس بانک صدا نامیده می شود

2 : کاربرانی که قصد ثبت سفارش پروژه را دارند، از این پس سفارش دهنده نامیده می شوند

3 : کاربرانی که تحت عنوان گوینده جهت انجام سفارشات در سایت ثبت نام می نمایند، گوینده نامیده می شوند .

قوانین مربوط به سفارش دهندگان :

کلیه خدمات این وب سایت بصورت آنلاین ارائه می گردد و بانک صدا تضمین کننده انجام خدمات با کیفیت استاندارد می باشد .

تعهدات بانک صدا :

بانک صدا تمام تلاش خود را در راستای ارائه خدمات با کیفیت خواهد نمود .

بانک صدا تضمین می نماید که سفارش توسط گوینده طبق تمامی موارد مورد درخواست در هنگام ثبت سفارش توسط گوینده صورت پذیرد . و در صورت وجود مشکل از سمت گوینده سفارش بدون دریافت هزینه مجدداً ضبط گردد .

بانک صدا تضمین می نماید موجودی کیف پول کاربر را درصورت درخواست و اعلام شماره حساب توسط کاربر در کوتاهترین زمان ممکن به حساب وی بازگرداند .

تعهدات سفارش دهنده :

سفارش دهنده موظف است اطلاعات کاربری و اطلاعات تماس خود را در هنگام ثبت نام به درستی وارد نماید و چنانچه ورود اطلاعات نادرست در هنگام ثبت نام و هنگام ثبت سفارش موجب تاخیر یا تعلیق انجام سفارش گردید ، کلیه خسارات بر عهده سفارش دهنده خواهد بود .

سفارش دهنده موظف است اطلاعات ارائه شده درباره سفارش را در هنگام ثبت سفارش بطور کامل و صحیح ثبت نماید ، زیرا به عنوان مثال مشخص نمودن محل پخش پروژه مشخص کننده حداقل استاندارد کیفی جهت انجام پروژه می باشد .

هزینه انجام هر پروژه می بایست در هنگام ثبت سفارش بصورت آنلاین یا از طریق موجودی کیف پول پرداخت گردد و در صورت عدم پرداخت ، وضعیت سفارش در حالت معلق باقی خواهد ماند و برای گوینده ارسال نمی شود .

با توجه به هزینه بر بودن اجاره استودیو و حضور گوینده در استودیو ، سفارش دهنده ملزم به ارائه اطلاعات درست در هنگام سفارش می باشد و چنانچه متن باید با خوانش خاصی خوانده شود ، یک نمونه با موبایل ضبط نموده و در هنگام سفارش پیوست نماید .

قوانین کلی سفارشات :

اصلاحیه :

درخواست اصلاحیه به دلیل اشتباه گوینده :

چنانچه در انجام سفارش از سمت گوینده مشکلی وجود داشته باشد (مثلاً اشتباه در تلفظ یک واژه یا شماره تماس یا هر اطلاعاتی که کاربر در هنگام ثبت سفارش ارائه نموده باشد) سفارش یک بار بصورت رایگان اصلاح می گردد .

درخواست اصلاحیه جزیی به دلیل تغییر بخشی از متن :

چنانچه سفارش دهنده بعد از انجام سفارش بخواهد قسمتی از متن اصلاح گردد که نباید بیشتر از 15 درصد از کل متن را شامل شود با دریافت هزینه ای معادل 70 هزار تومان که فقط شامل هزینه استودیو می باشد سفارش اصلاح می گردد. نکته : هزینه اصلاحیه سفارشاتی که تعداد صفحات آنها بالای 20 صفحه است بصورت توافقی صورت می پذیرد .

درخواست اصلاحیه به دلیل تغییر بخش عمده ای از متن :

چنانچه به هردلیل بخش عمده ای از متن (بیش از 50 درصد ) نیاز به اصلاح داشته باشد ، سفارش دهنده می تواند درخواست اصلاح را ثبت نماید و هزینه آن بصورت هوشمند محاسبه خواهد شد .

محدودیت زمانی درخواست اصلاحیه :

درخواست اصلاح فقط تا 24 ساعت امکان ثبت خواهد داشت و در صورت درخواست اصلاحیه پس از آن زمان ، هزینه مانند یک سفارش جدید محاسبه خواهد شد .

لغو سفارش :

سفارش دهنده می تواند تا قبل از تغییر وضعیت سفارش خود به حالت در حال انجام ، سفارش خود را از طریق پنل کاربری خود لغو نماید و هزینه سفارش به کیف پول وی عودت خواهد شد  .

ضمانت بازگشت هزینه :

بانک صدا ضمانت می نماید چنانچه پروژه ای به هر دلیلی از سمت گوینده لغو گردید کل هزینه را نهایتاً تا 7 روز کاری به سفارش دهنده عودت نماید .

جبران خسارت و شرایط فورس ماژور : 

روال انجام زمان بندی در تحویل سفارشات به این گونه می باشد که گوینده به محض دریافت سفارش تاریخ تحویل را در سفارش ثبت می نماید  .

در صورت تاخیر در انجام پروژه،  سفارش دهنده می تواند درخواست لغو سفارش خود را به واحد پشتیبانی ارائه نماید و صرفاً مبلغ به کاربر عودت خواهد شد و هزینه ای تحت عنوان خسارت به کاربر تعلق نخواهد گرفت . لازم به ذکر است با توجه به ارائه آموزشهای لازم به گویندگان معمولاً زمانبدی برای تحویل ها دقیق خواهد بود ، مگر در وقوع شرایط اضطراری مانند زلزله ، مشکلات اینترنت ، و هر مشکلی که در جامعه موجب رکود کلی گردد .

با توجه به فعالیت بانک صدا در ایران و احتمال انجام پروژه برای افرادی با موقعیت مکانی نامعلوم ، قوانین حاکم همان قوانین کشور ایران و استان تهران می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل قوانین این کشور حکم فرما خواهد بود .

سفارشات غیر قابل انجام :

کلیه سفارشات این مجموعه تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و سفارشاتی که به هر نحو مخل قوانین کشور ِ دینی و یا به هنر نحو توهین به مقدسات و یا ادیان و یا حاوی مطالب نژاد پرستانه باشد غیر قابل انجام می باشد .

حریم خصوصی و رازداری :

کلیه اطلاعات شامل اطلاعات کاربری ، متون و ایده های که ممکن است در متن سفارشات باشد محرمانه تلقی می گردد و بانک صدا متعهد می گردد آنها را در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار ندهد .

قوانین مربوط به گویندگان :

قوانین کلی مربوط به گویندگان همان قوانینی است که در فرم شرایط همکاری با گویندگان وجود دارد .