اصلاحیه آنلاین پروژه های گویندگی

اصلاحیه آنلاین پروژه های گویندگی در بانک صدای گویندگان

یکی از مواردی که در سفارشات گویندگی بسیار محتمل است ، اصلاحیه سفارش است و ممکن است در مرحله اول گوینده نتواند موارد مورد درخواست سفارش دهنده را ایفا نماید

اما واقعاً علت این موضوع چیست ؟

طبق بررسی های به عمل آمده توسط تیم تحقیق و توسعه بانک صدا ، علت 80 درصد این اصلاحیه ها عدم ارائه اطلاعات صحیح توسط خود سفارش دهنده است ، چرا که در خواندن متن ممکن است کلمات تخصصی وجود داشته باشد و گوینده با آن کلمه آشنایی نداشته باشد ، با بررسی تمام موارد این چنین سعی شده در فرم سفارش تمام احتمالات در نظر گرفته شود و از سفارش دهنده پرسیده شود .
یک نکته مهم دیگر در سفارشات گویندگی غیر آنلاین، مستند نبودن اطلاعات تبادلی و نبود داور در هنگام بروز اشتباه بود ... اما در بانک صدا ، با توجه به اینکه سفارش دهنده در هنگام سفارش، تمام موارد مورد درخواست را ثبت و مستند می نماید ، چنانچه گوینده هر یک از موارد را در سفارش خود رعایت ننموده باشد ، موظف است که بصورت کاملاً رایگان پروژه را اصلاح نماید .

گاهی ممکن است خود سفارش دهنده تصمیم بگیرد بخشی از متن را تغییر دهد و بخواهد که گوینده مجدداً آن قسمت از متن را بازخوانی نماید ، اما از آنجایی که گویندگان بانک صدا موظف اند سفارشات را در یک استودیو حرفه ای صیط نمایند ، می بایست برای این صبط مجدد هزینه بپردازند ، پس اصلاحیه ای که منجر به تغییری در متن شده باشد با توجه به هزینه بر بودن برای گوینده ، برای سفارش دهنده نیز هزینه بر خواهد بود .

اما ما سعی نمودیم با بررسی تمام این موارد سیستم در خواست اصلاحیه آنلاین را طراحی نماییم . در این سیستم ، پس از انجام پروژه ، چنانچه درخواست اصلاح داشته باشید ، از شما علت درخواست اصلاحیه پرسیده می شود :

1- به علت مشکل توسط گوینده

2- به علت درخواست تغییرات مجدد

که در حالت اول بصورت رایگان و در حالت دوم با ورود مشخصات و توضیحات تغییراتی که می خواهید اعمال شود ، یک درخواست استعلام برای گوینده ثبت می گردد و در نهایت با بر آورد هزینه توسط گوینده و پرداخت آن توسط سفارش دهنده ، اصلاحیه انجام خواهد شد .

تعهد کاری گویندگان:

معمولاً گویندگان برای اصلاحیه جزئی هزینه ای دریافت نمی کنند ، مگر آنکه این تغییرات برای خود آنها هزینه بر باشد ، مثلاً لازم باشد مجدداً استودیو صدا برداری رزو نمایند . و باز در این حالت تنها هزینه ورودی استودیو را از سفارش دهنده دریافت می کنند .

ما هر روز و هر شب به دنبال توسعه و پیشرفت این وب سایت هستیم و هفته ای نیست که امکان جدیدی به سامانه بانک صدا اضافه نگردد .

با ازائه پیشنهادات و انتقادات خود ما را در این امر یاری فرمایید