پلن های تخفیف ماهیانه سفارش نریشن در بانک صدای گویندگان

تخفیف گویندگی پلنهای تخفیف ماهانه بانک صدا

تخفیف های ماهیانه سفارش نریشن در سامانه بانک صدای گویندگان

پلن های تخفیف بر اساس میزان سفارش در طول یک ماه

شما به بانک صدا اعتماد می کنید و سفارشات گویندگی و نریشن خود را از طریق این سامانه ثبت می کنید و ما نیز در پاسخ به این اعتماد با طرح های تشویقی تلاش می کنیم قدردان این اعتماد باشیم .

همچنین ما کاربرانی که در طول ماه تعداد قابل توجهی سفارش را ثبت می نمایند، شریک تجاری خود می دانیم و به همین سبب ، با استفاده از این طرح هزینه تمام شده سفارشات نریشن آنها کاهش می یابد و این امر برای وب سایت های همکار ما که به عنوان نمایندگی بانک صدا فعالیت می کنند این فرصت را فراهم می کند که بتوانند تعرفه های مشابه بانک صدا داشته باشند و بتوانند در این عرصه رقابت کنند .

نحوه دریافت تخفیف

برای دریافت تخفیف ها فقط کافیست مجموع مبلغ سفارشات شما از ابتدا تا پایان هر ماه (یکم تا سی ام) معادل یکی از پلن های اعلام شده باشد .هرچقدر میزان سفارش بیشتر باشد مبلغ و درصد تخفیف بیشتر خواهد بود.

مثلاً چنانچه مجموع سفارش شما در یک ماه مبلغ 5 میلیون تومان باشد یکم ماه بعد معادل 10% آن یعنی مبلغ 500 هزار تومان بصورت خودکار به کیف پول پنل کاربری شما افزوده می شود و شما از این موجودی می توانید در سفارشات بعدی استفاده نمایید .

محدودیت زمانی استفاده از تخفیف

پس از دریافت تخفیف 60 روز مهلت دارید تا از موجودی به دست آمده از تخفیف خود استفاده نمایید.

عدم ارائه تخفیف به سفارشات استعلامی

از آنجاییکه برخی از پروژه های حجیم مانند کتاب صوتی می بایست استعلام گردد ، به همین منظور از آنجاییکه تعرفه های اعلامی با حداقل قیمت ممکن ارائه میگردند ، شامل تخفیف ماهیانه نمی گردد .

اطلاع رسانی پیامکی

در ابتدای ماه بعد یک پیامک اطلاع رسانی از میزان تخفیف دریافت خواهید نمود

امکان نقد کردن موجودی کیف پول

طبق قوانین سایت بانک صدا ، هر کاربری که در کیف پول کاربری خود مبلغ موجودی داشته باشد می تواند درخواست عودت موجودی کیف پول خود را داشته باشد ، اما موجودی هایی که از طریق تخفیف های ماهیانه به دست آمده باشد قابل عودت و واریز به حساب نیست و تنها با این موجودی امکان ثبت سفارش جدید خواهید داشت.

 

آخرین بروز رسانی : 1400/02/01